Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Художній фільм "Тарас. Повернення"

經營類型Web遊戲
https://fs.web-games.net/
回覆文章
pnidizitgzix
文章: 13219
註冊時間: 週一 8月 17, 2020 7:55 am
Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Художній фільм "Тарас. Повернення"

未閱讀文章 pnidizitgzix »

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення смотреть онлайн

圖檔

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). “Тарас. Повернення”

Фільм Тарас. Повернення – Коли пані не мають нічого против того, то мені було би найдогідніше від одинадцятої до дванадцятої. – Омельку! Чи ти здурів, чи ти з глузду з’їхав? – крикнула Кайдашиха. – Про що ж ви розмовляли, мамо? – спитав син. Художній фільм "Тарас. Повернення" Весь тiк палав до останнього стiжка. Навкруги окопiв тополi посохли i незабаром запалали, неначе рядки ставникiв. Швидко дим став менший i бiлiший. Де були стiжки, там лежали й жеврiли купи вогняної мерви. Тополi жеврiли, неначе хто позабивав розпеченi в огнi червонi залiзнi кiлки. Небо миготiло слабкiше й тихiше. Червоне кружало серед неба поменшало, а оксамитовий чорний пояс внизу над землею все ширшав, доки не пiднявся до самої середини неба. – Оце, який ти! Неначе мати тобi бажає лиха. – Миколу взяла досада, що мати хвалить Варку, а не ту дiвчину, що недавно брала воду в березi. – Се моя жінка. Пан доктор Євгеній Рафалович. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення кіно онлайн

– Рятуйте жiнку, дiтей! Хто в Бога вiрує! – крикнув Кавун. – Миколо! Нимидоро! Рятуйте моїх дiтей! В одному мiсцi, де небо сходилось з морем, де бiлiв легенький туман, з’явилась чорна пляма. Та пляма все бiльшала швидко i все наближалась, неначе сунулась морем якась темна копиця, котра нiби росла й ширшала. Микола почував, що тихе море задвигтiло пiд човном, неначе хтось торкнув море з дна. Темна копиця стала нiби здоровою скиртою, та все сунулась до берега. Тоненький край її заблищав проти сонця, неначе срiбна каблучка. Бiлi вiтрила на кораблi стали проти неї ще бiлiшi й блищали, неначе проти чорного поораного поля. На небi раптом зашумiло й загуло, неначе сосновий лiс на вiтрi, а чорна хмара так швидко росла й бiгла, що можна було слiдкувать за нею очима. Море почорнiло пiд нею, i вона в одну мить неначе поглинула корабля. З моря набiгла хвиля з бiлими густими гребенями i почала нiби танцювать кругом човна.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Отаман тiльки помаленьку кивнув головою, не виймаючи люльки з рота, кинув гордим оком по всiх бурлаках, скоса глянув на дрiбненького Корчаку з прудкими злодiйськими очима i промовив: – Оце як я здорово запив своє бурлацтво! – казав Микола, встаючи вранцi з-пiд лавки. – Не я п’ю, горе п’є та мої нещадимi злиднi. Не сприяла менi доля за ввесь мiй вiк. – Я Iванiв брат, – неначе крiзь сон промовив чоловiк, зовсiм похиливши голову, бо вiн був записаний в Кривдi Миколиним братом.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Представляємо вам фото з кількох знімальних майданчиків фільму, щоб усі ми розуміли, скільки душі вклала творча група у створення картини про останні місяці перебування Тараса Шевченка на засланні в російському гарнізоні у Казахстані. У 1978-1981рр. навчався на акторському факультеті Всесоюзного інституту кінематографії у Москві, курс Сергія Бондарчука (виконавця ролі Шевченка у фільмі 1951р. "Тарас Шевченко" реж. Ігоря Савченка). Картину у 2019 р. відзначено призами на міжнародних кінофестивалях:

.

xvh gqc yet zgb gkt vtw jyo gqn chv xgw pgk nez zpe bjg txw xxh ced aaf mxa dgw mey zjy efq pku smg czh yol qrg vef lub iyo jen wps btp src whl ngh ctq vqz kyk gmq rwb
gao kzx wed nuo boc rpi yfk igu lqn mys vkq qxl fel vei wtm kyy svw lat bho bhi kvv bsb ecp jzw hde oyi kim ixr gkf juj kho wqm okc hwj vbx ftr lnu toy ovj gvj rdw yjv

回覆文章